PES 2014 HİLECİLERİ – İFŞA DEVAM EDİYOR

Tatminator 22 Kasım 2013 5
PES 2014 HİLECİLERİ – İFŞA DEVAM EDİYOR

Geçen yıl PES 2013 hilecileri sayfasında olduğu gibi bu yıl’da PES 2014 Hilecileri sayfasında eğlence baltalayan zaman hırsızlarını ifşa edeceğiz. Fakat öncelikle PES 2014’te nasıl Hile Yapılır, PES 2014 Online Oyunda nasıl hile yapılır öğrenmek isteyen varsa BU LİNKE tıklayarak hile nasıl yapılır, hile yapanlara ne olur, hile yaptığı kişi tarafından nasıl anılır, biz hile yapanları nasıl tanımlıyoruz, insanların küçücük bir eğlence olarak düşündüğü video oyunlarında onları hile yapmaya iten nedir öğrenebilirler.

Hile yapma amaçlı anahtar kelimelere yakalanıp gelenler sonra yukarıdaki linke tıklayıp kendileri hakkında söylediklerimizi öğrenenler o sözleri nasılda hakettiklerini kolayca idrak edebileceklerdir.

Herneyse PES 2014 geldi ve PES 2014 ile birlikte kompleksli, asosyal beyinsizler de oyunun sanki PATCH’i olarak PC’lerinin konsollarının başında yerini aldı. Oyunları daha oynanabilir ve daha eğlenceli bir hale getirirmek adına oyun firmaları tarafından belirli periyotlarda yayınlanan patch yani yamalar, oyundan keyif almamanız için  karışınıza çıkan piç yani yalamalar nedeni ile dengeleniyor ve eğlenmek için ayırdığınız zamanı çalan hırsızlar tarafından katlediliyor.

Bu yıl da daha oyunu öğrenme aşamasında birçok hileci ile karşılaştık bile. Ve açılışı onunla yapmak istiyorum Hile yapan bu gerizekalı çok babalının kullanıcı adı TURKS oyunda henüz kullanıcı engeleme gelmediği için 6-7 defa farklı farklı günlerde karşılaştık kendisi ile. Her seferinde Galatasaray’ı alıyor fark 3 veya 4 olsun hemen oyundan kaçıyordu. Bir akşam yine rakip olarak TURKS kullanıcı karşıma geldi kaçacağını bildiğim için 2 maçta da kasıtlı olarak 2’şer gol attım kendi kaleme fakat 2-0’dan sonra 4’er gol attığım anda yine kaçtı. Bu sebeple salak karşıma daha sonra tekrar çıkınca hilesini kaydettim ve Konami cheater reports’a yolladım. Yani o kadar karaktersizki oyunu zerre kadar bilmiyor hep yeniliyor ve her maça başladığında da sanki hiç birşey olmamış gibi size karşı daha önce defalarca hile yaptığını bile bile dakikalarca taktiklerle oynuyor utanma arlanma yok.

Gönderdiğiniz hileciler ve onlara ettiğiniz küfür ve hakaretler mümkün mertebe anlaşılır halde muhafaza edilerek sansürlenip yorumlar bölümüne eklenecektir. Aynı zamanda Listeleme Sırasında da yerini alacaktır.

1 – TURKS

Çok değişik bir arkadaş. Aşağılık olmakta dünya üzerinde kırılmadık rekor bırakmamış. Videosunu KONAMI’ye gönderdiğimi yazdım, son derece pişkin bir şekilde “iyi halt etmişsin” diye cevap vermiş ve sonuna gülücük eklemiş. Onlarda biliyor ki KONAMI bu piçleri şutlamayacak o yüzden biz kendilerine sövmeye devam edelim en güzeli sanırım bu.

2 – olumune_fener_65

olumune_fener_65 olağanüstü piçlerden. Online oyunda karşınıza çıkar ve puanını 950 küsürlerde görürseniz maçınızın zor geçeceğini düşünmeyin. Çünkü malın önde gideni. Yaptığımız 2 maçta da kaçtı. İlk maçta 4-1’lik bir skorda 90. dakikada kaçtığı için ikinci maçı kaydettim. PES 2014’te sohbet özelliği olmadığı için annesinin mesleğini anlatabilmek için böyle bir yöntem seçmiş. çok kızmayın. Bu da videosu.

Bunlarda PES 2014 Online Hilecilerinin Maçlarda hatta turnuva final maçında yaptığı hile Youtube kanalı buraya tıklayarak tümünü görebilirsiniz.

5 Yorum »

 1. Doğancan 13 Nisan 2014 at 23:03 -

  serasker albertinho paltinho denen 3 piçide unutma…

 2. sekoo 29 Nisan 2014 at 18:08 -

  Admin şimdide oyun açılırken, stadda görüntüler dönerken oyun duruyor ve hep aynısı oluyor. Bikip o Ekrandan çıkarsak hükmen mağlup olmuş oluyoruz. Sen de karsilastin mi bu durumla?

 3. ahmet 09 Mayıs 2014 at 16:26 -

  yeni güzel

 4. Özkan 12 Ekim 2014 at 20:34 -

  Sayın admin pes 15 ne zaman çıkıyor, 14 ten bi hayır göremedik

 5. admin 13 Aralık 2014 at 23:26 -

  Çıktı aldınız mı? Nasıl mı Çok kolay…

Cevap yaz »